Kurumsal - Polen Tercümanlık Bürosu

Kurumsal

Aynı Dili Konuşmak İçin …

POLEN Tercüme;Akademik Tercüme Adresi

Biz Kimiz ?

Polen Tercüme ekibimiz Akademik Kurumlar, Birimler, Etkinlik ve Organizasyonlar ve Bilimsel Dergilerin akademik tercüme ihtiyacını karşılamaktadır.

Türkiye’nin hemen hemen tüm üniversiteleri için bireysel ve kurumsal akademik çalışmaları farklı dillere tercüme yaptık. Uluslararası fon, burs ve akademik organizasyonlarca desteklenen projelere tercüme hizmeti sağladık. Türkiye’den akademik çalışmaları kurumsal düzeyde dünyanın farklı ülkelerindeki akademik çalışmalarla buluşturduk.

Polen Tercüme olarak en zorlu tercüme alanındaki bu birikimimizle yeni oluşturduğumuz şirket tercümeciliği alanında da önemli çalışmalara imza atmak istiyoruz. Akademik çalışmalarda olduğu gibi; girişimcilerimizi, şirketlerimizi uluslararası pazarlara, farklı ülkelere tanıtmak için çalışıyoruz.

İNGİLİZCE – RUSÇA – FRANSIZCA – KORECE – JAPONCA – ARAPÇA – İSPANYOLCA – PORTEKİZCE – ALMANCA dillerinde yazılı – sözlü tercümelerle bireysel – kurumsal tercüme hizmetlerimizin yanı sıra, farklı dillerde Anadil tercümanlarımız, Proof Reading hizmetleri veriyorlar. Tercümesini yaptığımız metin ve projeleri o dilin anadil özelliklerine en uygun hale getirerek, kusursuz bir tercüme hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Daimî olarak çalıştığımız akademisyen, şirket ve kurumların Uluslararası alanda kendilerini daha iyi anlatabilmeleri, markalarını temsil edebilmeleri için dil farklılıkları önündeki bariyerleri kaldırmak ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize tüm dünya ile aynı dili konuşturmak için gelişen teknoloji ve yöntemlere ayak uydurarak, Türkiye’de Uluslararası kalitede tercüme hizmeti veriyoruz.